סדנאות לימי הולדת

מאחורי המסכה בימי הולדת

סדנה חווייתית , מקורית ומהנה באמצעות משחקי תפקידים עם מסכות תאטרון, היוצרת אירוע מקורי מלא צחוק, שחרור והנאה, בהשתתפות פעילה של הקהל.
בפעילות המגשרת על פערי הגילאים בקהל, מתנסים המשתתפים במשמעות שפת הגוף ובתקשורת בלתי מילולית.
הסדנה מעניקה הזדמנות להסתכל על מערכות היחסים עם עצמנו ועם הסובבים אותנו מזווית יוצאת דופן, מצחיקה, מפתיעה, מגבשת ומעוררת מחשבה.

הכנה מקדימה לאירוע

על מנת להפיק אירוע עם תוכן אקטואלי,  ולהעניק תשומת לב מיוחדת לבעל השמחה, נערוך תחקיר מקיף על בעל/ת השמחה:
מהו העיסוק המקצועי? מה חשוב לציין לגבי התא המשפחתי? מיהם החברים הכי טובים? מהן החוויות שתמיד כיף להיזכר בהן? מהם ההרגלים שכולם מכירים? ונציין אירועים ואנשים משמעותיים בחיים.

 פסטיבל ברכות

הסדנה נפתחת עם מגוון דמויות מפתח, שמגיעות לברך את בעל השמחה "מאחורי המסכות".לדוגמא: נציג הילדים, נציג החברים, אורח מחו"ל ודמויות רלוונטיות נוספות. הברכות נכתבות על בסיס התחקיר המקדים, ומתובלות בהמון הומור ובנימה אישית.

 משחקי מסכות

משחקי תפקידים עם מבחר מסכות תאטרון ב"תפירה אישית" לחברי הקבוצה:  אימפרוביזציות העוסקות בסיטואציות מחיי היומיום – מתוך מערכות היחסים בחיי בעל/ת השמחה: חיי הזוגיות, מערכת היחסים עם הילדים, סביבת העבודה והמשפחה המורחבת ועוד.

 והדובדבן שבקצפת? סיום חווייתי ומפתיע…

גרש

"הזמנתי את דליה המדהימה לסדנה לכבוד יום ההולדת של אמי. משחקי התפקידים אפשרו לכל אחת להיות משוחררת יותר. להעז יותר. חוויה מומלצת מאוד! מלאה רגש, צחוק והנאה" 
שרון אפרתי- אבן יהודה

גרש

"החברות שלי שיתפו פעולה בשמחה, היו מלא צחוקים והמון שעשוע תוך כדי המשחק עם המסכות.
גילינו כמה כישרונות חבויים והיו גם הרבה תובנות מעניינות…"
מירי עידן- עין שריד

להזמנות השאירו פרטים: